Makreel roken Vuurbaak

2026ma27apr12:0016:00Makreel roken Vuurbaak12:00 - 16:00 Vuurbaakplein, Vuurbaakplein, katwijk aan zee

Informatie

Ambacht en beleving

De rokende kasten en de geur van smeulend hout vormen op Koningsdag het sfeervolle decor bij De Vuurbaak. Een enthousiaste groep rookfanaten laat hier hun passie voor dit oeroude ambacht zien — én proeven.

Zoals de rookmeesters zelf zeggen: het wordt weer een culinaire beleving van alles wat gerookt kan worden. Natuurlijk ontbreken de vertrouwde makrelen en zalm niet. Maar denk ook eens aan gerookte kippendijen, worsten, haring of buikspek. En wie weet wat er nog meer uit de rook komt – de mogelijkheden zijn eindeloos!

Wat kun je proeven?

Natuurlijk ontbreken de vertrouwde makrelen en zalm niet. Maar ook gerookte kippendijen, worsten, haring en buikspek komen voorbij. En wie weet wat er nog meer uit de rook verschijnt — de mogelijkheden zijn eindeloos.

Kom langs en proef mee

Bezoekers zijn van harte welkom om een kijkje te nemen, iets te proeven en meer te horen over de ‘geheimen’ van het roken. Een bijzonder evenement waar je zeker even langs moet lopen tijdens Koningsdag. Kom langs en laat je verrassen door de smaak van ambachtelijk roken!

Tijd

27 april 12:00 - 16:00

Locatie

Vuurbaakplein

Vuurbaakplein, katwijk aan zee

Andere activiteiten

Open de navigatie