Oranjevereniging Katwijk aan Zee

Oranjevereniging Katwijk aan Zee

Bestuur

Oranjevereniging Katwijk aan Zee
Postbus 134
2220 AC Katwijk

RSIN : 804253316
IBAN: NL71 RABO 0332 2179 57

Bezoekadres (secretaris)
Kleipettenlaan 180
2231MD
Rijnsburg

Dagelijks bestuur

Voorzitter

Harry Minnee

E: voorzitter@ovkatwijkaanzee.nl
T: 071-4023723
M: 06-30705688

Activiteiten:
Oranjezang
Visroken
Vuurwerk
Taptoe
Kermis
Dodenherdenking
Koorzang en muzikale rondgang verzorgingstehuizen
Fakkeloptocht
Keep them rolling en re-enactment

Vice-voorzitter

vacant

Secretaris

Wim van de Ven

Postbus 134
2220 AC Katwijk
E: secretaris@ovkatwijkaanzee.nl
T: 071-4081222
M: 06-83609265

Activiteiten:
Spuitvoetbal
Oranjefietstocht

2e secretaris

vacant

Penningmeester

Piet Freke

E: penningmeester@ovkatwijkaanzee.nl
T: 071-4075742
M: 06-13231535

Activiteiten:
Rad van Avontuur

2e penningmeester

vacant

Bestuursleden

Joan Boot

E: joan@ovkatwijkaanzee.nl
T: 071-4020972
M: 06-28509332
Activiteiten:
Kindervrijmarkt
Koningsmarkt
Kinderspelen
Seniorenochtend
Tienerspelen
Montmartre aan Zee

Arina v.d. Bent

E: arina@ovkatwijkaanzee.nl
M: 06-24213161 
 Activiteiten:
Samen Katwijk
Feest verzorgingstehuizen
Jeugdviswedstrijd
Maritieme markt
Braderie Voorstraat / Noordeinde
Nachtmarkt

Marenka Vooijs

E: marenka@ovkatwijkaanzee.nl
M: 06-48400209 
PR & activiteiten:
Aubade
Mooist versierde straat / huis
Country Linedance
Hoe krijt je het voor elkaar

Robert Varkevisser

E: robert@ovkatwijkaanzee.nl 
Activiteiten:
Kattukse Nach
Strandproef 4×4
Motortoertocht

Floor van der Plas

E: floor@ovkatwijkaanzee.nl 
Activiteiten:
Ronde van Katwijk
Roofvogelshow

Johan Houwaard

E: johan@ovkatwijkaanzee.nl 
Activiteiten:
Oranjeplein
Oranjetour

PARTNERS & SPONSOREN